Baba Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Baba 30. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (7 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senaryo: Gökhan Horzum ile Ekin Atalar
Kanal ve Yayın Günü: Show Tv - Salı - 20.00
Baba Oyuncuları:
Baba Konusu:

Yapımcılığını Ayyapım'ın üstlendiği yeni dizi Baba'nın yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Gökhan Horzum ile Ekin Atalar kaleme alıyor. Baba dizisinin kadrosu ise şöyle;  Haluk Bilgiler (Emin Saruhanlı), Tolga Sarıtaş (Kadir Saruhanlı), Deniz Hamzaoğlu (Yaşar Saruhanlı), Taner Rumeli (Servet Saruhanlı), Zeynep Tuğçe Bayat (Şahika), Damlasu İkizoğlu (Kübra Saruhanlı), Bihter Dinçel (Münevver Saruhanlı), Özge Özacar (Cansu), Özge Yağız (Büşra Saruhanlı) ve Hakan Kurtaş’ın (İlhan) rol aldığı Baba'nın konusu ise kısaca şöyle; yaşadıkları uçak kazası sonra hayatları değişen Saruhanlı ailesinin hayat hikayesi ekranlara taşınıyor.

Baba Dizisi Oyuncuları

Tolga Sarıtaş (Kadir Saruhanlı)

30 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakteriyle izleyici karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Daha sonra Güneşin Kızları dizisinde Ali karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelmiştir. Sarıtaş ayrıca Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de rol bulmuştur. Başarılı oyuncu Söz dizisinde Yavuz karakterine hayat verdikten sonra Arıza dizisinde Ali Rıza karakterine hayat vermiştir.

Haluk Bilginer (Emin Saruhanlı)

5 Haziran 1984 İzmir doğumlu ünlü oyuncu ve aynı zamanda yönetmendir. Zuhal Olcay ve Aşkın Nur Yengi ile evlilikleri bulunmaktadır. Öğrenimini bir Devlet Tiyatrosunda tamamlamış olup Eyvah Babam, Sevgili Dünürüm, İstanbul'un Altınları, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü, Ezel, Kaçak, Kara Yazı (Oğuz Karahan), Şahsiyet (Agah Beyoğlu) gibi dizilerde rol almıştır.

 

Taner Rumeli (Servet Saruhanlı);

8 Nisan 1985 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezundur. İlk oyunculuk kariyerine Bizim Evin Halleri dizisiyle başlamıştır. Unutma Beni, İnadına Yaşamak, Analı Oğullu gibi dizilerde rol almıştır. İnadına Aşk dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir. Asla Vazgeçmem dizisinde Fatih karakterine hayat verdikten sonra ise Kalbimin Sultanı dizisinde Musa Ağa karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncuyu en son Afili Aşk dizisinde Rıza karakteri ile izlemiştik.

Özge Yağız (Büşra Saruhanlı)

Genç oyuncu 10 Nisan 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gözlerini açmıştır. Başkent ünv. mezunu olan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Adını Sen koy isimli dizi ile başlamıştır. Sonrasında ise Kanal 7'de ekranlara gelen Yemin diziside Reyhan karakteri ile yıldızı parlaşmış sonrasında da Sol Yanım dizisinde Sera karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncuyu en son Show Tv'de ekranlara gelen İçimizden Biri dizisinde Havva karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar
Yorum Yap

Baba dizisine 7 Yorum Yapıldı
  1. çiçek: final yapmasın belki günü değişir
  2. ramazan yavuz kurnaz: iyi dizi bitmayen dizi güzel
  3. ramazan yavuz: iyi bir dizi olmuş
  4. ramazan yavuz: iyi dizi benziyor
  5. ramazan yavuz: güzel bir dizi olmuş umarım devam eder
  6. ramazan yavuz kurnaz: iyi dizi umarım bitmez iyi güzel dizi
  7. ramazan yavuz: iyi dizi tutar bence